Hurdacı Telefonu
Empati üzerinden yola çıkarsak eğer, size neden hurdacı telefonu gerektiğini iyi bir şekilde idrak ederek mesai harcamaya çalışıyoruz. Çünkü belki de tek bir seferliğe mahsus olmak üzere hurdaları elden çıkaracaksınız. Hurda dediğimiz şey ise sizin için gereksiz, kullanılmayacak atıklar, bizim için ekmek parası, ülke ve dünya için ise ekonominin önemli bir taşı ve ham madde kullanımındaki verimi artıracak materyaller olarak var olmaktadır. Bu sebeple her bir hurda alımını bu farkındalık ile yaparız.

Değişkenlik hurda borsasını hem sizin için hem bizim için sıkı sıkıya takip ederiz ve her zaman en doğru hurda fiyatını verecek hurdacı telefonunda yer almak için çok emek veriyoruz. Bu nedenle hurdacı telefonu gerektiğinde 20 yıllık hurdacı tecrübemizi dikkate alarak Metsan Metal Hurda’dan teklif almayı unutmayınız.

Yıkılacak fabrikanız, parçalanması gereken âtıl deponuz veya sökülmesi gereken bir yapınız varsa biz adresinizden teslim alınmak üzere biz hurdalarınızı alırız ve karşılığında size ‘her zaman’ değerinde hatta yüksek fiyattan ödeme yaparız.

Bizim için hurda materyalinin cinsi önem taşımıyor. Toptan hurda alımlarınız için gerekli konteyner, dozer gibi gerekli tüm ekipmanlara sahibiz. Bu anlamda 20 yılın tecrübesine ile iş ahlakımıza güvenerek bizden fiyat teklifi almayı unutmayın.
Hurdalarınız için konteyner bırakma konusunda hurdacı telefonu gerektiğinde bizi arayabilirsiniz.

Metal hurdaların başını çeken bakır, alüminyum, çinko gibi metal alaşımlı hurdalar dışında kağıt, plastik gibi hurdaların alımı konusunda da hurdacı telefonu ihtiyacı olduğunda Metsan Metal Hurda olarak her zaman işimizin ve işinizin başındayız.

Toptan hurda alım konusunda kendimize hizmet sınırı çizmedik ve tüm Türkiye’de nitelikli hurdacılık hizmetini gerçekleştirmek içim kolları sıvadık ve müşteri memnuniyet önceliği ile koskoca 20 yıl geçmiş oldu.
7/24 nitelikli hurdacı hizmetleri ile sizin için hurdacı telefonu arayışındaysanız her zaman size bir telefon kadar uzağız.
Hurda fiyatlarına hurda materyalinin hurda borsasındaki değerine ve bu materyalin ağırlığına göre değişen bir durumdur ve bu fiyatlar sürekli değişim halindedir. Güncel hurda fiyat listemiz için bize 0530 583 90 74 numaradan ulaşabilirsiniz.

Mevcutta var olan hurdalarınızın tarafımızdan adresinizden gerekli sınıflandırma ve tartım işlemlerinden sonra alınması sağlanır. Bunlar dışında yıkılması veya sökülmesi gereken âtıl durumdaki fabrika, depo, gemi, köprü gibi yapıların yıkım işlemleri için de gerekli yıkım ve söküm ekipmanlarına sahip profesyonel bir firmayız.
Hurdaların geri dönüşümünün hikayesi temel olarak hurdaların sınıflarına göre ayrılması ve kendilerine tekrardan kullanım alanı bulmalarını sağlayacak olan işlemler uygulanmasına dayanır.

Hurdacılık sektöründe ağırlıklı olarak metal grubu geniş bir kullanım alanına sahiptir. Hurda geri dönüşümü ile enerjiden, paradan ve zamandan büyük oranda tasarruf sağlanmış olur.
Sizin için elinizde var olan hurdalarınız için her zaman güncel olan hurda fiyat listemiz ile profesyonellik içerisinde hizmet vermek için durmadan çalışıyoruz.

 

Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir